AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mini Waffles

$ 18.74

In stock

I shpjet dhe i lehte hidhni brumin brenda dhe ne pak minuta e keni gati,siperfaqet e dyfishta jo ngjitese ofrojne nje gatim te shkelqyer.Permasat e saj te vogla zene pak hapesire ne banak dhe dizanji elegant perputhet shume mire me shtepine tuaj.

Be the first to review “Mini Waffles”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu