AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Multicooker Hoffman

L 6,699.00

In stock

Gatuan ushqime të shpejta dhe të shëndtshme.Kryen 20 funksione të ndryshme material çelik i pandryshkëm,me sistem sigurie të integruar  fuqia 1000W kapaciteti deri në 6 litra

Be the first to review “Multicooker Hoffman”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu