AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mushama Mbrojtëse për Lavatrice

$ 10.46

In stock

SKU: 631 Categories: ,

Mushama e re dhe me cilësi të lartë.
Veshje argjendi në pëlhurën poliestër, rezistente ndaj kohes, kanë një efekt të mirë në pasqyrimin e diellit.
I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri. Nëse makina juaj larëse është në ballkon, ajo është shumë e përshtatshme.
Nuk ka nevojë të hiqni kapakun kur makina larëse funksionon.
Nuk ka mbulesë në pjesën e pasme dhe të poshtme, për tela elektrike dhe tub uji.
Antikorozim, Deodorizim. Pastrohet lehtë.

Be the first to review “Mushama Mbrojtëse për Lavatrice”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu