AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Ngjites Adeziv Per Pllakat

$ 4.31$ 8.63 (-50%)

In stock

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti,
Ngjites Adeziv Per Pllakat.
Ju eshte merzitur parketi apo pllakat e shtepise?! Pse nuk vendosni keto ngjitese adezive me material super te forte qe ngjan njesoj si nje pllake?!
Praktike dhe ideale per cdo shtepi, vendosen lehte dhe nuk levizin me.
Mund ti vendosni kudo.
Me permasa 30×30 cm.
Cfare po pret.
Beje tenden tani.
Super.

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti,
Ngjites Adeziv Per Pllakat.
Ju eshte merzitur parketi apo pllakat e shtepise?! Pse nuk vendosni keto ngjitese adezive me material super te forte qe ngjan njesoj si nje pllake?!
Praktike dhe ideale per cdo shtepi, vendosen lehte dhe nuk levizin me.
Mund ti vendosni kudo.
Me permasa 30×30 cm.
Cfare po pret.
Beje tenden tani.
Supe.

Be the first to review “Ngjites Adeziv Per Pllakat”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu