AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Ngjitës kunder fërkimit të kofshëve

$ 8.35

In stock

E lehtë për tu ngjitur dhe për tu hequr njëkohesisht.Ky produkt nuk përdoret vetëm për thithjen e djersës por dhe për reduktimin e fërkimit të veshjeve në kofshën tuaj.Gjatësia e këtij produkti është 18cm dhe me një gjerësi prej 12cm. E bërë nga materiali  elastik,fibër akrilike.

Be the first to review “Ngjitës kunder fërkimit të kofshëve”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu