AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Organizues 360 grade per aksesore tualeti

$ 21.11

In stock

Lloji i instalimit: Lloji i montuar në mur
Klasifikimi: Organizues jo-palosës
Hapësira e zbatueshme: Banjo
Ngjyra: Gri
Materiali: PS
Madhësia: 42 * 19 * 19cm
Përmbajtja e paketës:
1 * Rack Storage Storage
Vetëm përmbajtja e mësipërme e paketës, produktet e tjera nuk janë të përfshira.
Shënim: Shkrepja e lehtë dhe shfaqje të ndryshme mund të shkaktojnë që ngjyra e sendit në fotografi pak më ndryshe nga ajo reale. Gabimi i lejuar i matjes është +/- 1-3cm.

Be the first to review “Organizues 360 grade per aksesore tualeti”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu