20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Organizues Me Kapak Multifunksionale

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Organizues Me Kapak Multifunksionale

E shikuat produktin me te ri tek ishpejti.al, Organizues Me Kapak Multifunksionale perfekte per te gjitha shtepite. Mund te perdoret per shume sende si pershembull, mund te vendosni lodra, detergjente, sende shtepiake ose zyre, lule etj, madje mund te perdoret edhe si stol per tu ulur ose per te mare sende ne lartesi. Ngjyrat ne gjendje te organizuesit jane roze, lejla, jeshile, bojqielli. Me material te forte dhe shume rezistent ABS. Cfare po prisni, porosite tani!
Kodi: 232-87

Compare

L990.00L1,980.00 (-50%)

Përshkrim

Organizues Me Kapak Multifunksionale

E shikuat produktin me te ri tek ishpejti.al, Organizues Me Kapak Multifunksionale perfekte per te gjitha shtepite. Mund te perdoret per shume sende si pershembull, mund te vendosni lodra, detergjente, sende shtepiake ose zyre, lule etj, madje mund te perdoret edhe si stol per tu ulur ose per te mare sende ne lartesi. Ngjyrat ne gjendje te organizuesit jane roze, lejla, jeshile, bojqielli. Me material te forte dhe shume rezistent ABS. Cfare po prisni, porosite tani!
Kodi: 232-87

Reviews (0)

Be the first to review “Organizues Me Kapak Multifunksionale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Organizues Me Kapak Multifunksionale

Organizues Me Kapak Multifunksionale

L990.00L1,980.00 (-50%)

Add to Cart