fbpx

Organizues Multifunksional Per Erezat

L1,990.00L3,980.00 (-50%)

In stock

Organizuesi multifunksional per kuzhinen tuaj!⠀

Super praktik dhe komod per te mbajtur ne nje vend produktet qe perdoni me shpesh ne kuzhine gjate gatimit.⠀

Luge, garuzhde, thike, vajrat apo salcat e ndryshme, erezat e shume te tjera!⠀

Shume e thjeshte edhe per tu lare e mbajtur paster.⠀

Me material rezistent ABS.

Ideale per cdo shtepi.

Compare

Organizuesi multifunksional per kuzhinen tuaj!⠀

Super praktik dhe komod per te mbajtur ne nje vend produktet qe perdoni me shpesh ne kuzhine gjate gatimit.⠀

Luge, garuzhde, thike, vajrat apo salcat e ndryshme, erezat e shume te tjera!⠀

Shume e thjeshte edhe per tu lare e mbajtur paster.⠀

Me material rezistent ABS.

Ideale per cdo shtepi.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu