ORGANIZUES MULTIFUNKSIONAL

L1,990.00L3,980.00 (-50%)

In stock

Compare

Organizues multifunksional që përdoret në kuzhinë.⠀

Ka një raft të përshtatshëm për mbajtjen e pirunëve, lugëve dhe sendeve të tjera.

Përbëhet nga disa ndarje të vogla për të mbajtur erëza të ndryshme.

Në të majtë mund të vendosen thika dhe gërshërë.

Ky organizues multifunkisonal është i përshtatshëm edhe për gota, tasa, kavanoza, salcat e ndryshme etj.

Në pjesën e poshtëm ka hapësirën e grumbullimit të ujit që krijohet nga kullimi i enëve.

Super praktik dhe komod për të mbajtur në një vend produktet që përdorni më shpesh në kuzhinë gjatë gatimit.⠀

Organizues multifunksional, ka një stil të thjeshtë dhe modern, që përshtatet në çdo stil dekorimi, duke e bërë kuzhinën tuaj më të organizuar.

Materiali rezistent, ABS.

Mund të zgjidhni ngjyrën që dëshironi (e kuqe, e bardhë dhe jeshile).

Përmasat: 23cm lartësi, 20cm gjerësi, 39.5cm gjatësi.

Be the first to review “ORGANIZUES MULTIFUNKSIONAL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu