Organizues Per Atlete

L600.00L990.00 (-39%)

In stock

Organizues Per Atlete

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al per ju, Organizues Per Atlete do te thoni ju perse eshte kaq i rendesishem ky produkt. Vjen ne forme cante dhe ka nje rrip te tejdukshem qe mund te shikoni se cfare ka brenda. Mund te vendosni jo vetem atlete ose kepuce, por edhe make up, bluza, kemisha, aksesore etj. Vjen Ne dy ngjyra gri dhe bojqielli. Me material prej cope rezistente dhe shume te forte. Ideale per udhetime. Perfito 3 cope per vetem 990 leke.

Compare

Organizues Per Atlete

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al per ju, Organizues Per Atlete do te thoni ju perse eshte kaq i rendesishem ky produkt. Vjen ne forme cante dhe ka nje rrip te tejdukshem qe mund te shikoni se cfare ka brenda. Mund te vendosni jo vetem atlete ose kepuce, por edhe make up, bluza, kemisha, aksesore etj. Vjen Ne dy ngjyra gri dhe bojqielli. Me material prej cope rezistente dhe shume te forte. Ideale per udhetime. Perfito 3 cope per vetem 990 leke.

Be the first to review “Organizues Per Atlete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Organizues Per Atlete

Organizues Per Atlete

L600.00L990.00 (-39%)

Add to Cart