20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Organizues Per Canta

L690.00L1,490.00 (-54%)

In stock

Organizues Per Canta

Produkti me praktik dhe ideal erdhi serisht tek ishpejti.al, Organizues Per Canta per nje dhome te organizuar mire pa lodhje ose mundime te teperta. Organizon plot 5 canta, 3 ne nje ane dhe 3 nga ana tjeter nese keni me shume merrni dy. Vjen ne ngjyre portokalli, bojqielli, gri dhe te zeze. Me material rezistent dhe shume te forte. Madje madje ka edhe nje cengel per ta varur ne dollap, kur nuk ju duhet, paloseni dhe nuk ze vend. Dimensionet e produktit jane 90 x 32 x 35 cm. Thjeshte Super!!!
Kodi: #00150

Compare

L690.00L1,490.00 (-54%)

Përshkrim

Organizues Per Canta

Produkti me praktik dhe ideal erdhi serisht tek ishpejti.al, Organizues Per Canta per nje dhome te organizuar mire pa lodhje ose mundime te teperta. Organizon plot 5 canta, 3 ne nje ane dhe 3 nga ana tjeter nese keni me shume merrni dy. Vjen ne ngjyre portokalli, bojqielli, gri dhe te zeze. Me material rezistent dhe shume te forte. Madje madje ka edhe nje cengel per ta varur ne dollap, kur nuk ju duhet, paloseni dhe nuk ze vend. Dimensionet e produktit jane 90 x 32 x 35 cm. Thjeshte Super!!!
Kodi: #00150

Reviews (0)

Be the first to review “Organizues Per Canta”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Organizues Per Canta

Organizues Per Canta

L690.00L1,490.00 (-54%)

Add to Cart