20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Organizues Per Kepuce

L990.00L2,100.00 (-53%)

In stock

Organizuesi me praktike që mund tju vije ne ndihme ne dhomen tuaj të rrëmujshme. Tani me këtë organizues mbrapa dere ju do ndiheni e rregullt dhe cdo gje do e gjeni në vendin e vet.
Mban deri ne 24 pale kepuce.
Praktike dhe ideale per cdo shtepi.
Me cope te forte qe nuk prishet.
Mund ta vendosni lehte mbrapa deres.
Per nje dhome te sistemuar dhe te bukur.

Compare

L990.00L2,100.00 (-53%)

Përshkrim

Organizuesi me praktike që mund tju vije ne ndihme ne dhomen tuaj të rrëmujshme. Tani me këtë organizues mbrapa dere ju do ndiheni e rregullt dhe cdo gje do e gjeni në vendin e vet.
Mban deri ne 24 pale kepuce.
Praktike dhe ideale per cdo shtepi.
Me cope te forte qe nuk prishet.
Mund ta vendosni lehte mbrapa deres.
Per nje dhome te sistemuar dhe te bukur.

Reviews (0)

Be the first to review “Organizues Per Kepuce”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Organizues

Organizues Per Kepuce

L990.00L2,100.00 (-53%)

Add to Cart