fbpx

Organizues Per Kuzhinen

L1,800.00L3,400.00 (-47%)

In stock

Mbani sendet e kuzhines tuaj te sistemuara dhe me rregull.⠀
Material: plastike Abs dhe celik-inoks.⠀
Permasat: 25 x 60.5 x 49.5cm – 85cm.⠀

Praktike dhe ideale per cdo hapesire qe ka nevoje per sistemin.

Porosite tani!⠀


Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Compare

Mbani sendet e kuzhines tuaj te sistemuara dhe me rregull.⠀
Material: plastike Abs dhe celik-inoks.⠀
Permasat: 25 x 60.5 x 49.5cm – 85cm.⠀

Praktike dhe ideale per cdo hapesire qe ka nevoje per sistemin.

Porosite tani!⠀


Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu