20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Organizues Per Lavamanin

L1,990.00L2,980.00 (-33%)

In stock

Me nje dizenjim modern, praktike dhe shume e lehte per tu montuar.

Cfare e ben unik kete organizues, pervec qe mund ta vendosni poshte lavamanit
mund ta perdorni edhe per shume gjera te tjera si: per te mbajtur atletet,
per te vendosur vazo me lule dhe po ashtu mund te vendosni detergjente dhe mjete te tjera pastrimi.

Permasa minimale e ketije organizuesi eshte 50cm por mund te hapet deri ne 70cm.
Me ngjyre te bardhe, praktike per cdo shtepi.

Mjaft me me rremujat e teperta, porosite tani.

Compare

L1,990.00L2,980.00 (-33%)

Përshkrim

Me nje dizenjim modern, praktike dhe shume e lehte per tu montuar.

Cfare e ben unik kete organizues, pervec qe mund ta vendosni poshte lavamanit
mund ta perdorni edhe per shume gjera te tjera si: per te mbajtur atletet,
per te vendosur vazo me lule dhe po ashtu mund te vendosni detergjente dhe mjete te tjera pastrimi.

Permasa minimale e ketije organizuesi eshte 50cm por mund te hapet deri ne 70cm.
Me ngjyre te bardhe, praktike per cdo shtepi.

Mjaft me me rremujat e teperta, porosite tani.

Reviews (0)

Be the first to review “Organizues Per Lavamanin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Organizues Per Lavamanin

Organizues Per Lavamanin

L1,990.00L2,980.00 (-33%)

Add to Cart