fbpx

Organizues Per Qeset

L990.00L1,990.00 (-50%)

In stock

Organizues Per Qeset

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.
Organizuesi i qeseve,  mjaft me me rremujat e teperta.
Me material rezistent ABS.
Praktike dhe shume e lehte per tu vendosur.
Mund ta vendosni kudo jashte ose brenda shtepise.
Me ngjyre blu te lehte.
Ideale per cdo shtepi.
Cfare po pret.
Beje tenden tani.

Compare

Organizues Per Qeset

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.
Organizuesi i qeseve,  mjaft me me rremujat e teperta.
Me material rezistent ABS.
Praktike dhe shume e lehte per tu vendosur.
Mund ta vendosni kudo jashte ose brenda shtepise.
Me ngjyre blu te lehte.
Ideale per cdo shtepi.
Cfare po pret.
Beje tenden tani.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu