20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Organizues Per te Brendshme

L1,490.00L2,990.00 (-50%)

In stock

Organizues Per te Brendshme

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Organizues Per te Brendshme ideale per cdo shtepi, sidomos per vajza. Ky set vjen me 4 pjese te ndryshme 6 , 7 , 8 dhe 24 ndarje per cope. Me ngjyre te bukur roze qe pershtatet me gjithcka, Per ti dhene pak ngjyra e jete dollapit tuaj. Materiali eshte cope nailoni rezistente dhe shume e forte. Jane me zinxhir dhe nuk zene aspak vend nese deshironi ti merrni me vete per udhetim ose te tjera. Super!!
Kodi: #00099

Compare

L1,490.00L2,990.00 (-50%)

Përshkrim

Organizues Per te Brendshme

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Organizues Per te Brendshme ideale per cdo shtepi, sidomos per vajza. Ky set vjen me 4 pjese te ndryshme 6 , 7 , 8 dhe 24 ndarje per cope. Me ngjyre te bukur roze qe pershtatet me gjithcka, Per ti dhene pak ngjyra e jete dollapit tuaj. Materiali eshte cope nailoni rezistente dhe shume e forte. Jane me zinxhir dhe nuk zene aspak vend nese deshironi ti merrni me vete per udhetim ose te tjera. Super!!
Kodi: #00099

Reviews (0)

Be the first to review “Organizues Per te Brendshme”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Organizues Per te Brendshme

Organizues Per te Brendshme

L1,490.00L2,990.00 (-50%)

Add to Cart