Organizues Peshqirash

L1,800.00L3,400.00 (-47%)

In stock

Organizuese peshqirash ose te brendshmesh, ose te sendeve qe ju keni nevoje te sistemoni ne shtepi!

Sepse keto varese jane multifunksionale dhe pershtaten ne cdo ambjent!

Praktike, montohet lehte ne pak momente.

Material rezistent ABS
.
Ngjyre e bardhe e lehte, Ideale per cdo shtepi.

Me permasa 30cm x 30cm x 125cm.

Cfare po pret, beje tenden tani.

Compare
Organizuese peshqirash ose te brendshmesh, ose te sendeve qe ju keni nevoje te sistemoni ne shtepi!

Sepse keto varese jane multifunksionale dhe pershtaten ne cdo ambjent!

Praktike, montohet lehte ne pak momente.

Material rezistent ABS
.
Ngjyre e bardhe e lehte, Ideale per cdo shtepi.

Me permasa 30cm x 30cm x 125cm.

Cfare po pret, beje tenden tani.

Be the first to review “Organizues Peshqirash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu