AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Organizues plastik për këpucë

$ 23.22

In stock

Organizues këpucësh plastik!
•Kornizë e përforcuar për stabilitet shtesë.
•Plastikë e pastër transparente,vrimat e ventilimit lejojnë qarkullimin e ajrit dhe parandalimin e erës.
•Dizanji i brendshëm për shpërndarje të barabartë të peshës ,e bën kutinë e këpucëve të qëndrueshme dhe jo të deformuar. Ngjyra në gjëndje e bardhë dhe 6 kuti bëjnë👇

Be the first to review “Organizues plastik për këpucë”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu