AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

ORGANIZUES TË BRENDSHMESH

$ 37.73$ 75.45 (-50%)

In stock

| Organizues | kuti ideale | për të brendshmet | çorapet | peshqirët  | stoli e sende | dizajn elegant |

Organizues të brendshmesh, një kuti ideal për të organizuar në mënyrë të përsosur rrobat intime.

Kjo kuti ka 4 sirtarë që ju lejojnë të vendosin ndarazi të brendshmet, çorapet, kravatat, reçipetat, peshqirët etj.

Ky organizues të brendshmesh është i domosdoshëm, sidomos për vajzat dhe zonjat, sepse të gjitha ndërresat do të jenë të sistemuara në mënyrë të rregullt.

Shumë i përshtatshëm dhe praktik për t’u përdorur në çdo ambient duke kursyer hapësirë.

Ka një dizajn elegant, ngjyra tërheqëse (rozë & e gjelbër) që duken bukur me çdo dekor.

Mund të përdoret në dhomë gjumi, banjë etj.

*Madje, mund të vendosin stoli dhe shumë sende të tjera të vogla që ju krijojnë rrëmujë.

Përbëhet nga plastikë e cilësisë së lartë, që nuk thyhet.

Përmasat: 48×34.5×25.5 cm

Be the first to review “ORGANIZUES TË BRENDSHMESH”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu