Paisje Floke Sheqeri

L2,490.00L4,990.00 (-50%)

In stock

Paisje Floke Sheqeri

Produkti me i ri dhe me argetues sapo erdhi tek ishpejti.al, Paisje Floke Sheqeri praktike dhe shume e lehte ne perdorim. Vendoseni ne prize hidhini sheqerin me esenca te ndryshme. Lereni 5-10 minuta qe te ngrohet plitka poshte. Ne paketim vjen nje luge  matese per tju treguar sa te hidhni dhe 10 shkopa druri. Me material plastik ABS-PP jo te demshme per shendetin. Perfekte per shtepi, party, ditelindje, festa etj. Vjen ne ngjyre te bukur dhe elegante roze pastel. Super!!

Compare

Paisje Floke Sheqeri

Produkti me i ri dhe me argetues sapo erdhi tek ishpejti.al, Paisje Floke Sheqeri praktike dhe shume e lehte ne perdorim. Vendoseni ne prize hidhini sheqerin me esenca te ndryshme. Lereni 5-10 minuta qe te ngrohet plitka poshte. Ne paketim vjen nje luge  matese per tju treguar sa te hidhni dhe 10 shkopa druri. Me material plastik ABS-PP jo te demshme per shendetin. Perfekte per shtepi, party, ditelindje, festa etj. Vjen ne ngjyre te bukur dhe elegante roze pastel. Super!!

Be the first to review “Paisje Floke Sheqeri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Paisje Floke Sheqeri

Paisje Floke Sheqeri

L2,490.00L4,990.00 (-50%)

Add to Cart