AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Paisje Kunder Gerhitjes

L 990.00L 1,980.00 (-50%)

In stock

Kjo paisje kunder gerhitjes ndalon gerhitjen dhe ju ndihmon te beni nje gjume te qete.

Eshte e bute, praktike dhe nuk kerkon meditim.

Thjeshte vendoseni paisjen e vogel ne hunde qe tju ndaloje gerhitjen dhe te beni nje gjume sa me te qete.

Kjo paisje kunder gerhitjes ndalon gerhitjen dhe ju ndihmon te beni nje gjume te qete.

Eshte e bute, praktike dhe nuk kerkon meditim.

Thjeshte vendoseni paisjen e vogel ne hunde qe tju ndaloje gerhitjen dhe te beni nje gjume sa me te qete.

Be the first to review “Paisje Kunder Gerhitjes”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu