AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Paisje Multifunksionale Per Perime

$ 0.00

In stock

Paisja jone multifunksionale per prerjen e perimeve 5 ne 1.

Ka brenda nje prerese, rende, prerese me feta, nje ndarese per vezen, dhe po ashtu ka nje tas per ta pergatitur sa me shpejt dreken tuaj.

Ne pako perfshihen:

1- 4 prerese
2- 1 tas per ushqimin
3- 1 ndarese per vezet
4- 1 kullonjese
5- 1 mbrojtese per doren

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

Ne Ju Garantojme:

☑️  Pa tarifa te fshehura. ☑️  24/7 asistence @ishpejti.al
☑️  Pagesa te sigurta Cash ose PayPal.

Paisja jone multifunksionale per prerjen e perimeve 5 ne 1.

Ka brenda nje prerese, rende, prerese me feta, nje ndarese per vezen, dhe po ashtu ka nje tas per ta pergatitur sa me shpejt dreken tuaj.

Ne pako perfshihen:

1- 4 prerese
2- 1 tas per ushqimin
3- 1 ndarese per vezet
4- 1 kullonjese
5- 1 mbrojtese per doren

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

Ne Ju Garantojme:

☑️  Pa tarifa te fshehura. ☑️  24/7 asistence @ishpejti.al
☑️  Pagesa te sigurta Cash ose PayPal.

Be the first to review “Paisje Multifunksionale Per Perime”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu