AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Paisje Nova Per Mushkonjat

$ 16.11$ 32.21 (-50%)

In stock

Beni gjumin rehat sepse mushkonjat i vret pajisja jone fantastike!
Nuk ka nevoje te blesh bateri, sepse ajo funksionon me korent duke u lidhur me USB!
I thith dhe i vret mushkonjat duke i mbledhur ne koshin e saj!
Porosite tani dhe shpeto njehere e mire nga mushkonjat e stines!
Portative dhe mund ta merrni kudo.
Efektive dhe pa kimikate.
Me fuqi deri ne 5v.
Dhe me permasa 14x14x12cm.
Beni gjumin rehat sepse mushkonjat i vret pajisja jone fantastike!
Nuk ka nevoje te blesh bateri, sepse ajo funksionon me korent duke u lidhur me USB!
I thith dhe i vret mushkonjat duke i mbledhur ne koshin e saj!
Porosite tani dhe shpeto njehere e mire nga mushkonjat e stines!
Portative dhe mund ta merrni kudo.
Efektive dhe pa kimikate.
Me fuqi deri ne 5v.
Dhe me permasa 14x14x12cm.
Be the first to review “Paisje Nova Per Mushkonjat”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu