AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Paisje Per Heqjen e Paraziteve

$ 20.49$ 40.98 (-50%)

In stock

Kreheri elektrik qe eliminon njehere e mire morrat dhe cdo qelize apo fole te krijuar tek floket e femijeve!

Pa kimikate dhe ne menyre totalisht natyrale!⠀
Produkti me i shitur! Porosite dhe ti!

Shpeto femijen dhe veten nga ky siklet qe dashur pa dashur kap te gjithe femijet!⠀
Mjaft me me kimikate te demshme,
qe ju demtojne ju dhe femijet tuaj.

Praktike dhe shume e thjeshte ne perdorim,
+ vjen edhe me 4 qese per parazitet.

Ky kreher kap edhe parazitet me te vegjel, mjaftme
me shqetesimet e teperta dhe beje tenden tani.

Ju garantojme qe ky produkt do tju lere me te vertete pa fjale.

Kreheri elektrik qe eliminon njehere e mire morrat dhe cdo qelize apo fole te krijuar tek floket e femijeve!

Pa kimikate dhe ne menyre totalisht natyrale!⠀
Produkti me i shitur! Porosite dhe ti!

Shpeto femijen dhe veten nga ky siklet qe dashur pa dashur kap te gjithe femijet!⠀
Mjaft me me kimikate te demshme,
qe ju demtojne ju dhe femijet tuaj.

Praktike dhe shume e thjeshte ne perdorim,
+ vjen edhe me 4 qese per parazitet.

Ky kreher kap edhe parazitet me te vegjel, mjaftme
me shqetesimet e teperta dhe beje tenden tani.

Ju garantojme qe ky produkt do tju lere me te vertete pa fjale.

Be the first to review “Paisje Per Heqjen e Paraziteve”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu