AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Paisje Per Larjen e Kepuceve

L 11,500.00L 23,000.00 (-50%)

In stock

Paisje Per Larjen e Kepuceve

Me Performance e fuqishme e kesaj pajisjeje perfekte per larjen e kepuceve!
Me nje motor deri ne 60Hz dhe 7kg mbajtese.
Larja behet me kohe… mund te zgjedhesh 5 min ose 15 minuta.
E lehte ne peshe dhe mund ta marresh me vete kudo. Ideale edhe per kamping, konvikte, ose ambjente me hapesire te limituar.
Madhesi e vogel dhe nuk shpenzon shume energji elektrike.
Shume e thjeshte ne perdorim. Hidh kepucet aty brenda, pak detergjent, shtyp butonin dhe prit te mbaroje procesi.
Mund te lahen 2-4 pale kepuce njeherazi.

Paisje Per Larjen e Kepuceve

Me Performance e fuqishme e kesaj pajisjeje perfekte per larjen e kepuceve!
Me nje motor deri ne 60Hz dhe 7kg mbajtese.
Larja behet me kohe… mund te zgjedhesh 5 min ose 15 minuta.
E lehte ne peshe dhe mund ta marresh me vete kudo. Ideale edhe per kamping, konvikte, ose ambjente me hapesire te limituar.
Madhesi e vogel dhe nuk shpenzon shume energji elektrike.
Shume e thjeshte ne perdorim. Hidh kepucet aty brenda, pak detergjent, shtyp butonin dhe prit te mbaroje procesi.
Mund te lahen 2-4 pale kepuce njeherazi.

Be the first to review “Paisje Per Larjen e Kepuceve”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu