AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Paisje Per Luleshtrydhe

$ 3.17$ 10.46 (-70%)

In stock

Paisje Per Luleshtrydhe

Koha e luleshtrydheve po vjen, prandaj pergatitu per kete pajisje fantastike qe heq gjethet dhe berthamen e luleshtrydhes me nje levizje!

E thjeshte, e sigurte dhe shume efektive per te gjitha llojet e frutave por po ashtu edhe te perimeve.

Mund te lahet lehtesisht me dore ose ne lavastovilje.

Tani luleshtrydhet do ti shijoni me shpejt dhe me mire!

Vera sapo filloi, dhe ishpejti po ashtu me produkte te reja.

Cfare po pret, beje tenden tani.

Kodi: #00215

Paisje Per Luleshtrydhe

Koha e luleshtrydheve po vjen, prandaj pergatitu per kete pajisje fantastike qe heq gjethet dhe berthamen e luleshtrydhes me nje levizje!

E thjeshte, e sigurte dhe shume efektive per te gjitha llojet e frutave por po ashtu edhe te perimeve.

Mund te lahet lehtesisht me dore ose ne lavastovilje.

Tani luleshtrydhet do ti shijoni me shpejt dhe me mire!

Vera sapo filloi, dhe ishpejti po ashtu me produkte te reja.

Cfare po pret, beje tenden tani.

Kodi: #00215

 

Be the first to review “Paisje Per Luleshtrydhe”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu