fbpx

Paisje Per Misra

L1,200.00L2,400.00 (-50%)

In stock

Kur thua vere, ke thene misra! Sidomos te pjekur.
Me kete pajisje mund ti qeroni thjeshte dhe shpejte!
Me nje efikasitet te larte dhe shume praktike ne perdorim.
Nuk ka nevoje per korent ose bateri.
Qeron lehte dhe shpejt cdo permase misri.
Kundra ndryshkjes dhe perfekte per cdo shtepi.
Compare
Kur thua vere, ke thene misra! Sidomos te pjekur.
Me kete pajisje mund ti qeroni thjeshte dhe shpejte!
Me nje efikasitet te larte dhe shume praktike ne perdorim.
Nuk ka nevoje per korent ose bateri.
Qeron lehte dhe shpejt cdo permase misri.
Kundra ndryshkjes dhe perfekte per cdo shtepi.
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu