20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Paisje Per Prerjen E Frutave

L790.00

In stock

Paisje Per Prerjen E Frutave

Çfarë funksioni kanë këto të dyja? Do pyesni ju!? IShpejti ju sjell vetëm artin në kuzhinen tuaj dhe prakticitetin.⠀
Praktike dhe shume e lehte ne perdorim.
Me material te forte dhe te pademshem ABS.
Mund te prisni gjithcka pjeper shalqi dhe shume fruta te tjera.
Cfare po pret merre edhe ti nje.

Compare

L790.00

Përshkrim

Paisje Per Prerjen E Frutave

Çfarë funksioni kanë këto të dyja? Do pyesni ju!? IShpejti ju sjell vetëm artin në kuzhinen tuaj dhe prakticitetin.⠀
Praktike dhe shume e lehte ne perdorim.
Me material te forte dhe te pademshem ABS.
Mund te prisni gjithcka pjeper shalqi dhe shume fruta te tjera.
Cfare po pret merre edhe ti nje.

Reviews (0)

Be the first to review “Paisje Per Prerjen E Frutave”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Paisje Per Prerjen E Frutave

Paisje Per Prerjen E Frutave