20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Paisje Per Prerjen e Shalqirit

L1,190.00L2,490.00 (-52%)

In stock

Perjudha e shalqirit erdhi, po ashtu ishpejti me produkte te reja.

Paisje Per Prerjen e Shalqirit, praktike dhe me nje super dizenjim.

Me permasa 40x28cm.

E perbere me material te forte celiku qe nuk ndryshket.

Me dy mbajtese per ta prere sa me lehte shalqirin.

Me 12 thika te mprehta.

Dhe mund te perdoret edhe per pjeper, ananas dhe per shume fruta te tjera.

Me doreza qe nuk rreshkasin, per pergatitje te shpejte dhe te sigurte.

Compare

L1,190.00L2,490.00 (-52%)

Përshkrim

Perjudha e shalqirit erdhi, po ashtu ishpejti me produkte te reja.

Paisje Per Prerjen e Shalqirit, praktike dhe me nje super dizenjim.

Me permasa 40x28cm.

E perbere me material te forte celiku qe nuk ndryshket.

Me dy mbajtese per ta prere sa me lehte shalqirin.

Me 12 thika te mprehta.

Dhe mund te perdoret edhe per pjeper, ananas dhe per shume fruta te tjera.

Me doreza qe nuk rreshkasin, per pergatitje te shpejte dhe te sigurte.

Reviews (0)

Be the first to review “Paisje Per Prerjen e Shalqirit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Paisje Per Prerjen e Shalqirit

Paisje Per Prerjen e Shalqirit

L1,190.00L2,490.00 (-52%)

Add to Cart