AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Paisje Per Shperndarjen e Brumit

$ 10.68$ 21.35 (-50%)

In stock

Hidhni gjithmone sasine e duhur te brumit me Paisjen tone Per Shperndarjen e Brumit.

Perfekte per pancakes, waffles, cupcakes edhe muffins.

Shume praktike dhe e thjeshte, nuk ju lejon qe ta beni pis kuzhinen tuaj.

Dhe mban deri ne 900 ML.

Hidhni gjithmone sasine e duhur te brumit me Paisjen tone Per Shperndarjen e Brumit.

Perfekte per pancakes, waffles, cupcakes edhe muffins.

Shume praktike dhe e thjeshte, nuk ju lejon qe ta beni pis kuzhinen tuaj.

Dhe mban deri ne 900 ML.

Be the first to review “Paisje Per Shperndarjen e Brumit”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu