fbpx

Paisje Per Te Pergatitur BBQ

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Pajisja ideale per te gjitha amvisat qe kane pasion gatimin dhe recetat e reja!
Per te bere barbecue ose per ti pjekur ne furre ose thjesht per te vene djathin ne nje menyre ndryshe!
Precizion dhe shpejtesi!
Me permasa 15.5x12cm.
Praktike dhe shume e thjeshte ne perdorim,
Per nate te bukura plot argetim.
Compare
Pajisja ideale per te gjitha amvisat qe kane pasion gatimin dhe recetat e reja!
Per te bere barbecue ose per ti pjekur ne furre ose thjesht per te vene djathin ne nje menyre ndryshe!
Precizion dhe shpejtesi!
Me permasa 15.5x12cm.
Praktike dhe shume e thjeshte ne perdorim,
Per nate te bukura plot argetim.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu