20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Paisje Për Muskuj Barku 6 Pack EMS

L1,800.00L3,600.00 (-50%)

In stock

Tani mund te djegesh kalori edhe duke pare televizor!⠀

Stimuluesi i muskujve eshte zgjidhja qe po prisnit!⠀

Tonifikon dhe forcon muskujt tuaj duke e perdorur ne cdo moment dhe ne cdo vend!⠀

Madje mund ta veshesh edhe nen rroba!⠀

Me 6 programe te ndryshme dhe 9 nivele intensiteti.⠀

E ben te gjithe punen per ty. Kontrakton muskujt njesoj si te ishe duke ngritur pesha!⠀

Shfrytezoje keto dite qe je brenda ne shtepi e nuk mund te shkosh ne palester!⠀

Compare

L1,800.00L3,600.00 (-50%)

Përshkrim

Paisje Për Muskuj Barku 6 Pack EMS

Tani mund te djegesh kalori edhe duke pare televizor!⠀

Stimuluesi i muskujve eshte zgjidhja qe po prisnit!⠀

Tonifikon dhe forcon muskujt tuaj duke e perdorur ne cdo moment dhe ne cdo vend!

Madje mund ta veshesh edhe nen rroba!

Me 6 programe te ndryshme dhe 9 nivele intensiteti.

E ben te gjithe punen per ty. Kontrakton muskujt njesoj si te ishe duke ngritur pesha!

Shfrytezoje keto dite qe je brenda ne shtepi e nuk mund te shkosh ne palester!

Reviews (0)

Be the first to review “Paisje Për Muskuj Barku 6 Pack EMS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Paisje Për Muskuj Barku 6 Pack EMS

Paisje Për Muskuj Barku 6 Pack EMS

L1,800.00L3,600.00 (-50%)

Add to Cart