iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

pajisje per urinim

990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Pajisje per urinim

Praktik per personat e semure.

Me kosh mbajtese dhe tubin e posacem

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “pajisje per urinim”
You're viewing: pajisje per urinim 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close