AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Parzmore Per Qen

$ 0.00

In stock

Dil shetitje me qenin tend dhe sigurohu qe ta kesh gjithmone pas vetes me parzmoren e bere enkas per ta!

Shperndarje optimale e presionit me sfungjerin lehtesues!
Ngjitje shume e forte!
Kapese dore e integruar!
Praktike dhe per te gjitha kafshet.
Cfare po pret.
Beje tenden tani.

Dil shetitje me qenin tend dhe sigurohu qe ta kesh gjithmone pas vetes me parzmoren e bere enkas per ta!

Shperndarje optimale e presionit me sfungjerin lehtesues!
Ngjitje shume e forte!
Kapese dore e integruar!
Praktike dhe per te gjitha kafshet.
Cfare po pret.
Beje tenden tani.

Be the first to review “Parzmore Per Qen”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu