fbpx

Pasqyre Elastike

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Super Produkti Me i Ri.
Pasqyra qe ngjitet ne cdo siperfaqe dhe eshte super komode per ambjentet tuaja!
Ngjitet lehte ne cdo siperfaqe.
Material elastik ideale per cdo shtepi.
Cfare po pret, beje tenden tani.
Compare
Super Produkti Me i Ri.
Pasqyra qe ngjitet ne cdo siperfaqe dhe eshte super komode per ambjentet tuaja!
Ngjitet lehte ne cdo siperfaqe.
Material elastik ideale per cdo shtepi.
Cfare po pret, beje tenden tani.
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu