20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Pasqyre Kozmetike 3ne1

L1,790.00L3,600.00 (-50%)

In stock

Pasqyre Kozmetike 3ne1

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al per te gjitha vajzat dhe grate. Pasqyre Kozmetike 3ne1, do te thoni ju perse kjo pasqyre eshte 3 funksione ne nje te vetme. Vjen me drite LED te lehte qe nuk ju vret syte, mbajtese aksesoresh, dhe me e redesishmja dhe unike ventilatorin freskues. Po po e lexove mire ventilator freskues, a nuk eshte fantastike kjo? Vjen me material plastike te forte ABS-PP. Funksionon me 4 bateri AA ose edhe me usb. Dimensionet e produktit jane 30 x 24 x 7.5 cm. Madje madje vjen edhe me nje pasqyre te vogel qe zmadhon 5-fish per cdo detaj.

Compare

L1,790.00L3,600.00 (-50%)

Përshkrim

Pasqyre Kozmetike 3ne1

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al per te gjitha vajzat dhe grate. Pasqyre Kozmetike 3ne1, do te thoni ju perse kjo pasqyre eshte 3 funksione ne nje te vetme. Vjen me drite LED te lehte qe nuk ju vret syte, mbajtese aksesoresh, dhe me e redesishmja dhe unike ventilatorin freskues. Po po e lexove mire ventilator freskues, a nuk eshte fantastike kjo? Vjen me material plastike te forte ABS-PP. Funksionon me 4 bateri AA ose edhe me usb. Dimensionet e produktit jane 30 x 24 x 7.5 cm. Madje madje vjen edhe me nje pasqyre te vogel qe zmadhon 5-fish per cdo detaj.

Reviews (0)

Be the first to review “Pasqyre Kozmetike 3ne1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Pasqyre Kozmetike 3ne1

Pasqyre Kozmetike 3ne1

L1,790.00L3,600.00 (-50%)

Add to Cart