AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Paste Dhembesh Per DuhanPiresit

$ 7.28$ 14.56 (-50%)

In stock

‼️PRODUKT I RI‼️

Smookers Disaar

Hiq njollat e duhanit me pasten e dhembeve dizenjuar enkas per ty, duhanpires!
Jo vetem, por i le gojes ere mente te fresket dhe ndjesi fantastike pas cdo larje.

Nuk heq vetem njollat e duhanit, por edhe te kafes e cajit.
Mund te perdoret nga te gjithe, por kryesisht eshte e ideuar per duhanpiresit!
Rezultate fantastike!

‼️PRODUKT I RI‼️

Smookers Disaar

Hiq njollat e duhanit me pasten e dhembeve dizenjuar enkas per ty, duhanpires!
Jo vetem, por i le gojes ere mente te fresket dhe ndjesi fantastike pas cdo larje.

Nuk heq vetem njollat e duhanit, por edhe te kafes e cajit.
Mund te perdoret nga te gjithe, por kryesisht eshte e ideuar per duhanpiresit!
Rezultate fantastike!

Be the first to review “Paste Dhembesh Per DuhanPiresit”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu