fbpx

Pastrues Xhamash Me Magnet

L1,500.00L3,000.00 (-50%)

Out of stock

Compare

WoW 😮😮😮😮

‼️Menyra me fantastike per te lare xhamat sapo ka ardhur‼️

Magneti lares i xhamave nga te dyja anet ne te njejten kohe. Procedura eshte shume e thjeshte! Ndiqni udhezimet e videos dhe porositeni urgjent tani!⠀
Shpetoni nga hypje zbritjet para dhe mbrapa! Me nje te levizur xhamat jane komplet te paster!⠀


Na ndiqni per me shume oferta.⠀

http://bit.ly/2y5Qwed⠀

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
•Brenda Unazes se Madhe te Tiranes transporti falas, jashte Unazes transporti 150 leke, jashte Tirane transporti 300 leke.⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu