AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Pastruese Qimesh Hurricane

$ 7.29$ 14.80 (-51%)

In stock

Pastruese Qimesh Hurricane

Kush ka kafshe shtepiake ne shtepi, une po.
E ndjeni ndonjehere qe eshte e pamundur te hiqen qimet nga rrobat,
mobiljet ose edhe ne tapet. Ishpejti solli risine per ju,
Pastruese Qimesh Hurricane. Praktike dhe shume e thjeshte ne perdorim dhe
me e mira nuk ka nevoje per bateri, super.
Eshte shume e lehte dhe mund te merret
kudo + me dy ane pastrimi.
Kodi: #00110

Pastruese Qimesh Hurricane

Kush ka kafshe shtepiake ne shtepi, une po.
E ndjeni ndonjehere qe eshte e pamundur te hiqen qimet nga rrobat,
mobiljet ose edhe ne tapet. Ishpejti solli risine per ju,
Pastruese Qimesh Hurricane. Praktike dhe shume e thjeshte ne perdorim dhe
me e mira nuk ka nevoje per bateri, super.
Eshte shume e lehte dhe mund te merret
kudo + me dy ane pastrimi.
Kodi: #00110

Be the first to review “Pastruese Qimesh Hurricane”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu