20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Perparese Pastrimi Per Meshkuj

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Perparese Pastrimi Per Meshkuj

Produkti me i shume kerkuar sapo erdhi tek ishpejti.al, Perparese Pastrimi Per Meshkuj, vendoseni rreth qafes ngjitet me vakum ne pasqyre ose mur duke mbledhur te gjitha qimet ne te. Me pas zbrazet lehtesisht ne koshin e plehrave pa rremuja te teperta ose mundime te tjera. Zgjidhja eshte kjo perparese. Dimensionet e produktit jane 50 x 120 x 77 cm. Dhe vjen ne ngjyre te zeze dhe te bardhe.

Compare

L990.00L1,980.00 (-50%)

Përshkrim

Perparese Pastrimi Per Meshkuj

Produkti me i shume kerkuar sapo erdhi tek ishpejti.al, Perparese Pastrimi Per Meshkuj, vendoseni rreth qafes ngjitet me vakum ne pasqyre ose mur duke mbledhur te gjitha qimet ne te. Me pas zbrazet lehtesisht ne koshin e plehrave pa rremuja te teperta ose mundime te tjera. Zgjidhja eshte kjo perparese. Dimensionet e produktit jane 50 x 120 x 77 cm. Dhe vjen ne ngjyre te zeze dhe te bardhe.

Reviews (0)

Be the first to review “Perparese Pastrimi Per Meshkuj”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Perparese Pastrimi Per Meshkuj

Perparese Pastrimi Per Meshkuj

L990.00L1,980.00 (-50%)

Add to Cart