AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Përse Francezet nuk shëndoshen – Mireille Guiliano

$ 9.90

In stock

SKU: 673 Category: Tags: ,

MOS MBANI DIETË • HANI ÇOKOLLATË PINI VERË • BËNI SHËTITJE TË GJATA SHIJOJENI JETËN • QËNDRONI ELEGANTE SIPAS MËNYRËS FRANCEZE

Shik, bindës, i mençur, me humor dhe fiks në kohën e duhur: libri më i mirë pa dieta, që mund t’ju ndryshojë krejtësisht mënyrën si mendoni dhe jetoni.

Francezet nuk shëndoshen, edhe pse shijojnë bukën, ëmbëlsirat, verën dhe vaktet me tre pjata. Duke zbuluar sekretet e thjeshta të këtij “Paradoksi Francez” – si e shijojnë ushqimin duke qëndruar elegante dhe të shëndetshme – Mireille Guiliano na paraqet një vështrim të këndshëm e frymëzues mbi shëndetin dhe të ngrënit për kohën kur jetojmë.

“Një libër elegant, si për ato që mbajnë dietë, ashtu edhe për ato që duan të jetojnë shëndetshëm”.  –Marie Claire

“Është e vështirë të mos gëzoheni nga një libër [për ruajtjen e peshës] që lartëson çokollatën dhe bukën dhe mbështet mençuri të tilla si “Të jetoni pa makarona? Zhdukeni këtë mendim”! –The Washington Post Book World

Be the first to review “Përse Francezet nuk shëndoshen – Mireille Guiliano”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu