fbpx

Pershtates Universal Per Rubinetin e Ujit

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Pershtates Universal Per Rubinetin e Ujit

Rubinet fantastik dhe super komod!⠀
Me 3 opsione per presionin e ujit!⠀
Rrotullim 360 grade ne te gjitha drejtimet e lavamanit.⠀
Pershtatet lehtesisht me te gjitha rubinetet.⠀
Instalohet dhe hiqet lehte.⠀
Kursen deri ne 50% uje.⠀

Porosite tani.⠀

Na ndiqni
per me shume oferta.⠀


•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
•@ishpejti.al sensibilizohet me situaten dhe transporti eshte FALAS!⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Compare

Pershtates Universal Per Rubinetin e Ujit

Rubinet fantastik dhe super komod!⠀
Me 3 opsione per presionin e ujit!⠀
Rrotullim 360 grade ne te gjitha drejtimet e lavamanit.⠀
Pershtatet lehtesisht me te gjitha rubinetet.⠀
Instalohet dhe hiqet lehte.⠀
Kursen deri ne 50% uje.⠀

Porosite tani.⠀

Na ndiqni
per me shume oferta.⠀


•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.⠀
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.⠀
•@ishpejti.al sensibilizohet me situaten dhe transporti eshte FALAS!⠀
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.⠀

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu