20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Peshqir Mikrofiber Per Floket

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Peshqir Mikrofiber Per Floket

Produkti me ideal per vajza dhe gra sapo erdhi tek ishpejti.al per ju. Pervec se nuk ti demton, ai te ndihmon ne tharjen natyrale, pa tharese te nxehte. Vjen me disa ngjyra te ndryshme: lejla, bojqielli, jeshile, pana. Nuk zene vend super i lehte dhe jane shume praktike, mund ti varni kudo. Material i bute mikrofiber. Dimensionet e produktit jane 63cm x24 cm. Ideale per te udhetuar, ne palester, ne pishine etj.

Compare

L990.00L1,980.00 (-50%)

Përshkrim

Peshqir Mikrofiber Per Floket

Produkti me ideal per vajza dhe gra sapo erdhi tek ishpejti.al per ju. Peshqir Mikrofiber Per Floket, pervec se nuk ti demton, ai te ndihmon ne tharjen natyrale, pa tharese te nxehte. Vjen me disa ngjyra te ndryshme: lejla, bojqielli, jeshile, pana. Nuk zene vend super i lehte dhe jane shume praktike, mund ti varni kudo. Material i bute mikrofiber. Dimensionet e produktit jane 63cm x24 cm. Ideale per te udhetuar, ne palester, ne pishine etj.

Reviews (0)

Be the first to review “Peshqir Mikrofiber Per Floket”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Peshqir Mikrofiber Per Floket

Peshqir Mikrofiber Per Floket

L990.00L1,980.00 (-50%)

Add to Cart