AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Portofol Security + Power Bank

$ 20.43$ 42.05 (-51%)

In stock

Për vetëm 1890 Lek!!🔥🔥HOT SALE🔥🔥!!⠀
Mos humbisni asnjëher leket dhe baterin me këtë super portofol 2 ne 1 Portofol + Karikues Telefoni.⠀

Gjithcka ne nje te vetme, mund te perdoret per te mbajtur para ose karta nga me te ndryshmet.
Me material plastike e forte ABS dhe kundra ujit.
E holle dhe shume e lehte.
Per android dhe apple.

Për vetëm 1890 Lek!!🔥🔥HOT SALE🔥🔥!!⠀
Mos humbisni asnjëher leket dhe baterin me këtë super portofol 2 ne 1 Portofol + Karikues Telefoni.⠀

Gjithcka ne nje te vetme, mund te perdoret per te mbajtur para ose karta nga me te ndryshmet.
Me material plastike e forte ABS dhe kundra ujit.
E holle dhe shume e lehte.
Per android dhe apple.

Be the first to review “Portofol Security + Power Bank”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu