AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Prerese Dhe Kullonjese 2ne1

$ 12.66$ 25.33 (-50%)

In stock

Prerese Dhe Kullonjese 2ne1.

E dizenjuar per paketim te lehte kur mbaroni pune.

Duke e palosur do tju kurseje vend ne kuzhinen tuaj.
Perdoret per te prere perimet, per ti lare ato dhe po ashtu edhe per ti mbajtur.

Mund ta perdorni edhe kur shkoni ne plazh theshte mbusheni me akull dhe vendosin pijet siper.
Ky eshte produkti qe kuzhina juaj kishte nevoje.

Me material te forte gome, dhe tabela prerese per perimet praktike dhe rezistente per cdo rast.
Portative dhe mund ta merrni kudo.

Permasat e tabeles prerese jane 15.7”*11.8”*1.37” cm.
Dhe permasat e tasit jane 15.7”*11.8”*5.51” cm. Me gjatesi 5.51cm kur hapet dhe vetem 1.37cm kur mbyllet.

Fantastike!!!

Prerese Dhe Kullonjese 2ne1.

E dizenjuar per paketim te lehte kur mbaroni pune.

Duke e palosur do tju kurseje vend ne kuzhinen tuaj.
Perdoret per te prere perimet, per ti lare ato dhe po ashtu edhe per ti mbajtur.

Mund ta perdorni edhe kur shkoni ne plazh theshte mbusheni me akull dhe vendosin pijet siper.
Ky eshte produkti qe kuzhina juaj kishte nevoje.

Me material te forte gome, dhe tabela prerese per perimet praktike dhe rezistente per cdo rast.
Portative dhe mund ta merrni kudo.

Permasat e tabeles prerese jane 15.7”*11.8”*1.37” cm.
Dhe permasat e tasit jane 15.7”*11.8”*5.51” cm. Me gjatesi 5.51cm kur hapet dhe vetem 1.37cm kur mbyllet.

Fantastike!!!

Be the first to review “Prerese Dhe Kullonjese 2ne1”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu