AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Prerese Letre Multifunksionale

$ 18.33

In stock

Karakteristikat kryesore
● Një mbajtëse elegante, e sigurt dhe praktike.
● Gjithçka ruhet në mënyrë të përsosur, e pajisur me tehe të mprehta në të dy rrotullat për të prerë mbështjellësen plastike ose të tjera
● Me strukturën e hartuar ergonomikisht.
● I përshtatshëm për ruajtjen e mbështjellësve plastikë në kuzhinë

Specifikim
– Materiali: ABS
– Tri ngjyra për të zgjedhur
-Madhësia e produktit (L x W x H): 39 * 10 * 24cm

Posta:

Falas brenda unazës | 200 Lekë jashtë unaze & rrethe

Be the first to review “Prerese Letre Multifunksionale”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu