AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Prerëse Majash të Djegura

$ 36.99

In stock

Prerëse profesionale për Majat e Djegura të flokëve të dëmtuara.Inovacioni profesional për Flokë të shëndetshmë.Pret majat e djegura pa prekur gjatësinë e flokëve.E shpejtë,e sigurtë,efikase.Flokët vazhdojnë të rriten pa u dëtyruar ti prisni të parukerja.Për flokë të rigjeneruara dhe te bukura!

SKU: 275 Category:

Prerëse Majash të Djegura

A e dini se cili është mjeti që cdo parukjere profesioniste do ta kishte zili? Po sigurisht kjo Prerëse profesionale për Majat e Djegura të flokëve! Cfarë e bën kaq të mrekullueshme? Fakti që nuk ka nevojë të shkurtoni flokët që të shpëtoni nga majat e djegura! Pasi kjo prerëse pastron flokët e dëmtuara duke nxjerr në dritë flokë më të shëndetshme pa shkuar asnjëherë të parukerja!

Be the first to review “Prerëse Majash të Djegura”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu