AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Prerëse për Avokado

$ 5.80

In stock

Ky produkt ështe kaq efikas tehu i tij mundëson një qërim sa me të mirë dhe te lehtë të frutit të avokados,qëron lekurën me lehtësi dhe me një rrotullim heq dhe bërthamën.Material plastikë e cilësisë më të mirë. Permasat janë: 20x6x3cm dhe peshon 76g

Be the first to review “Prerëse për Avokado”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu