AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Prerese Per Djathe

$ 0.00

In stock

Preresi yne per djathe eshte menyra me e shpejte per te prere djathin tuaj.

Thjeshte rrotulloni koken e siperme dhe do te keni nje djathe te prere te shkelqyer.

Kjo paisje ju mbron nga prerja dhe eshte shume e sigurte per femijet.

Ky preres jo vetem qe mund te prese djathin por edhe hudherat.

Tiparet:

1-Pret djathin edhe hudhren.
2-E shpejte dhe e thjeshte.
3-E thjeshte per tu pastruar.
4-Higjenike.
5-Permasat 17 x 7.3 x 7.5 cm

Ne Ju Garantojme:

☑️  Pa tarifa te fshehura.
☑️  24/7 asistence @ishpejti.al
☑️  Pagesa te sigurta Cash ose PayPal.

Preresi yne per djathe eshte menyra me e shpejte per te prere djathin tuaj.

Thjeshte rrotulloni koken e siperme dhe do te keni nje djathe te prere te shkelqyer.

Kjo paisje ju mbron nga prerja dhe eshte shume e sigurte per femijet.

Ky preres jo vetem qe mund te prese djathin por edhe hudherat.

Tiparet:

1-Pret djathin edhe hudhren.
2-E shpejte dhe e thjeshte.
3-E thjeshte per tu pastruar.
4-Higjenike.
5-Permasat 17 x 7.3 x 7.5 cm

Ne Ju Garantojme:

☑️  Pa tarifa te fshehura.
☑️  24/7 asistence @ishpejti.al
☑️  Pagesa te sigurta Cash ose PayPal.

Be the first to review “Prerese Per Djathe”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu