AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Qëruese peshku

$ 5.30

In stock

Thikë peshku multifunksionale shtëpiake për pastrimin e ushqimeve të detit. Mjeti i përshtatshëm për pastrimin i peshkut ju ndihmon të hiqni lehtë, shpejt dhe në mënyrë të sigurt luspat e peshkut. Qëruesi i peshkut është një mjet fantastik, i përbere nga material çeliku dhe ka një gjatësi prej 4x23 cm.

SKU: #p99 Categories: ,
Thikë peshku multifunksionale shtëpiake për pastrimin e ushqimeve të detit. Mjeti i përshtatshëm për pastrimin i peshkut ju ndihmon të hiqni lehtë, shpejt dhe në mënyrë të sigurt luspat e peshkut. Qëruesi i peshkut është një mjet fantastik, i përbere nga material çeliku dhe ka një gjatësi prej 4x23 cm. 
Be the first to review “Qëruese peshku”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu